• SOCIA - Nadácia na podporu sociálnych zmien, Záhradnícka 70, 821 08 Bratislava
  • 02 / 5564 5214
  • socia@socia.sk
In Novinky

Ponuka kurzov od našich priateľov Rytmusu

Rytmus – od klienta k občanovi  prichádza s marcovou ponukou online vzdelávacích kurzov aj na Slovensko, pretože jazyková bariéra je medzi našimi národmi minimálna a učiť sa môžete aj v teple svojho domova. Používajú užívateľsky jednoduchý Google Meet, a tak nemusíte nič sťahovať, či inštalovať.

Ponúkajú Vám príležitosť ako skvalitniť svoju prácu, efektívne zjednodušiť procesy, zvýšiť svoj pracovný výkon a minimalizovať stres. V lektorskom tíme nájdete aj Soňu Holúbkovú, ktorá získala cenu Biela vrana 2021 alebo aj ďalšiu Slovenku Relu Chábovú, ktorá sa primárne venuje témam spojených s plánovaním zamerané na človeka.

Prehľad všetkých kurzov zobrazíte TU.

uVdelávací program je určený tým, ktorí poskytujú podporu dospelým a deťom so zdravotným postihnutím. Profesionálom (sociálnym pracovníkom, pracovníkom v sociálnych službách, vedúcim pracovníkom, pedagogickým a poradenským pracovníkom, ale aj poskytovateľom neformálnej podpory a pomoci (rodičom, rodinným príslušníkom, priateľom).

Odporúčanie na tieto kurzy pridáva aj Sonička Holúbková – z Agentúry podporných služieb v Žiline a tiež členka našej správnej rady.

Pre viac informácií môžete kontaktovať priamo kolegov z Rytmusu:

Mgr. Ivan Pirohanič

ivan.pirohanic(zavinac)rytmus.org, +420 737 536 425