• SOCIA - Nadácia na podporu sociálnych zmien, Záhradnícka 70, 821 08 Bratislava
  • 02 / 5564 5214
  • socia@socia.sk
In Novinky

Poďakovanie za ľudskosť všetkým dobrovoľníkom i profesionálom za pomoc v núdzi

Ďakujeme všetkým dobrovoľníkom i profesionálom, ktorí poskytovali a poskytujú humanitárnu pomoc  ľuďom v núdzi  na rôznych miestach Európy. Chceme ich povzbudiť, aby ešte vydržali.

Sociálni pracovníci, ktorí sa u nás doma dennodenne stretávajú s ľudskou biedou a utrpením  oceňujú  Vaše nasadenie a obetavosť. Z vlastnej skúsenosti vedia, aké je to ťažké a bolestné, ak človek nemôže pomôcť a povzbudiť ľudí, ktorí sú na dne svojich síl a bojujú o holý život. Sme presvedčení, že už bolo dosť obetí, aby aj politici pochopili, že zvíťaziť musí  prirodzená solidarita a ľudská spolupatričnosť.  Nič iné nie je tak dôležité.

SOCIA – nadácia na podporu sociálnych zmien nie je humanitárnou organizáciou. Zoči – voči prebiehajúcej katastrofe vyzývame ľudí i organizácie, aby podporili vyhlásené zbierky našich najaktívnejších humanitárnych organizácií.  Oni ešte svoje aktivity  neukončili, ale už teraz svojou prácou vydávajú svedectvo  nielen o sebe, ale o nás všetkých.

Ak máte pocit, že iba slová nestačia a chcete aj finančne prispieť organizáciám, ktoré sústredili svoju činnosť na humanitárnu pomoc utečencom, kontakty nájdete na webovej stránke Výzvy k ľudskosti alebo môžete kliknúť priamo sem: prehľad organizácií a zbierok aj s pomenovaním účelu z webovej stránky Výzvy k ľudskosti

 

Najrýchlejšia a najjednoduchšia pomoc je poslanie SMS:

–          s textom DMS UTECENCI na číslo 877 (Slovenská katolícka charita)

–          s textom DMS CLOVEK na číslo 877 (Človek v ohrození)

–          bez textu na číslo 836 (Magna)

 

Ďakujeme

socia_ludskost

SOCIA – nadácia na podporu sociálnych zmien
Legionárska 13
83104 Bratislava

www.socia.sk

Leave a Reply